O nás

Náš príbeh

O našej značke

Ahoj kráska!

 

Dovoľ mi, aby som Ti nás predstavila. Sme ECO projekt, ktorý je Planet Friendly.  Meníme „staré“ na nové, čiže recyklujeme dostupné oblečenie/materiály. Prečo? Pretože podporujeme #slowfashion a chceme prispieť k udržateľnej móde. Naše kúsky sú iné, jedinečné a nadčasové, preto je jedno či si ich oblečieš dnes alebo o rok, vždy budeš vyčnievať z davu.

 Každý náš Košuľa a Juhuu kúsok je originál, a preto rovnaký na celom svete nenájdeš!

 

#lenjedennasvete

 

S láskou šité na východnom Slovensku. 

 

A pamätaj, odlišnosť je jedinečnosť.

O nás

Mladá baba, pracujúca študentka, ktorá chcela mať niečo vlastné. A tak som začala hádzať svoje predstavy na papier. Vždy som chcela vyčnievať z davu a okrem osobnosti je v dnešnej dobe „nutné“ vyčnievať aj výzorom. Prestávali ma baviť dnešné obchody, kde v podstate nájdete všetko rovnaké. Sekáče boli vždy pre mňa inšpiráciou rôznorodých kúskov, ktoré sú iné. Zároveň som tam neminula celú výplatu a vedela sa poobliekať inak. Často som tam našla lepšiu kvalitu materiálov ako tých, ktoré sa hrali na nové vo Fast Fashion obchodoch.

Fantázie mám dosť, odvaha mi nechýba, a tak som sa rozhodla, že idem skúsiť vytvoriť svoj vlastný, originálny kúsok, ktorý neuvidím na žiadnej babe v meste. Postrihala som všetky košele, ktoré sa predo mnou neskryli, zošili sa dokopy a vznikla krásna, nová, jedinečná KOŠUĽA.

Všetko to, sa dialo u mojej mamky v obývačke, skoro rok. A teraz, sa mi začína plniť môj malý/veľký sen. Mám vlastný ateliér. Síce je menší, no budú sa v ňom diať veľké veci! (UŽ SA DEJÚ!). K tomu celému, spúšťame tento krásny E-shop a ja skáčem 3 metre v mojom malo-veľkom ateliéri. Vitajte u mňa, Baby Moje! 

S láskou, Vaša S.